Mistrzostwa Świata w Japonii (Siatkówka)

Podiumowiec

Dołączył: 02 Sty 2006
Posty: 369

Skąd: Sosnowiec (żaden Śląsk!)

PostWysłany: Wto 22:10, 28 Lis 2006    Temat postu: Mistrzostwa Świata w Japonii (Siatkówka)

No cóż... Coś fantastycznego zrobili dzisiaj Polscy siatkarze, którzy upokorzyli potęgę światowa - Rosjan. Kapitalnie, gramy w półfinałach - być może nawet o złoto.

Najprawdopodobniej w półfinale znajdą się Polska, Brazylia, Serbia i Bułgaria, jeszcze mogły by wejść włochy gdyby zniwelowały przewagę 22 małych punktów przewagi Brazylii nad nimi lub trochę więcej (mniej realne) Francja musiałaby zniwelować. Jeżeli Włochy wygrały by z Francją przy jednoczesnej przegranej Brazylii z Bułgarią, to żeby weszły do półfinały średnio musiałoby to wygladać tak: Brazylia - Bułgaria 22:25 21:25 21:25; Włochy - Francja 25:21 25:21 25:21, nierealne (?). W innym wypadku gramy w półfinale z Brazylią albo Bułgarią. Zakładając najbardziej prawdopodobny rezultat czyli wygraną Brazylii z Bułgarią (Bułgaria pokazała, że jak ma COŚ zapewnione to zdecydowanie zwalnia - tegoroczna LŚ), mecz Polski z Serbią nie będzie meczem o "pietruszkę" czyli czeka nas dobre widowisko jutro (chyba). No chyba ze zdarzyło by się inaczej i Bułgaria wygrała z Brazylią, to znając Serbów chcieliby za wszelką cenę zagrać z Bułgarami i pewnie nieprzyłożyli by się zbytnio do meczu jutrzejszego z Polską.

A więc ENJOY moi koledzy! I pamiętajcie, że jutro szkoły są otwarte od godz. 10.00 Laughing Miłego oglądania...

Dansa
Czarny koń

Dołączył: 03 Lut 2006
Posty: 207

Skąd: Cieszyn

PostWysłany: Śro 10:19, 29 Lis 2006    Temat postu:

Szczerze się przyznam że nie oglądam meczów siatkówki (prawie wogóle) Po pierwsze pora (a buda jest ciut ważniejsza niż telewizor Razz) po drugie siatkówka mnie tak nie interesuje bardzo ale ostatnio jak czytam czy słysze o tym że Polska wygrywa jak na zawołanie to warto chociaż troche sie zainteresować! Rano oglądłem Panorame a tam znów POLSKA 3:0 SERBIA! Jedynie złapać sie za głowę i się zastanowić czy to napewno polacy grają! Nie oglądałem ani jednego meczu i tylko mogę się domyśleć lub przeczytać przebieg gry , ale po wynikikach widać że polscy siatkarze nie mają sobie równych! Oby tak dalej!!

adikol516
Podiumowiec

Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 294

Skąd: Rybnik (rodowity hanys!)

PostWysłany: Śro 10:48, 29 Lis 2006    Temat postu:

Pięknie grają Polacy, jak nakręceni. Teraz Bułgaria czeka na nas w półfinale. Myśle że będzie finał Polska - Brazylia i Polska zwycięży w time-breacku:D ale zoaczymy;p

czareku
Czarny koń

Dołączył: 19 Gru 2005
Posty: 182

PostWysłany: Śro 12:00, 29 Lis 2006    Temat postu:

no no nie spodziewalem sie ze poradza sobie z serbia:))

Forest
Podiumowiec

Posty: 369

PostWysłany: Śro 14:44, 29 Lis 2006    Temat postu:

Najlepszy mec Polaków na mistrzostwach jak narazie. Kapitalnie zagrali! Teraz czeka nas Bułgaria i nie chce wyrokować, ale nie wierze, że moglibyśmy z Bułgarami przegrać!

PostWysłany: Sob 11:25, 02 Gru 2006    Temat postu:

Przepiękny mecz dla kibica. Mam nadzieję, że jutro nasi nie zadbają o emocje dla nas i będą grali swoje w finale.

czareku
Czarny koń

Posty: 182

PostWysłany: Sob 11:54, 02 Gru 2006    Temat postu:

fajny mecz, niestety ogladalem dopiero od stanu 1-1 Very Happy jak oni mogli prowadzac 15-9 przegrac drugiego seta:DD

Daniolek
Czarny koń

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 177

Skąd: WAWA

PostWysłany: Sob 12:04, 02 Gru 2006    Temat postu:

mogli to normalne !! chcieli nam zapewnic dreszczyk emocji Very Happy moze potypujemy wynik jutrzejszego finalu ? ja sadze ze bedzie 3:2 dla Polski

PostWysłany: Sob 12:54, 02 Gru 2006    Temat postu:

Polska : Brazylia 3:2 1 set dla Brazylii 25:22 2 set dla Polski 26:24 3set dla Brazyli 28:26 4 set dla Polski 25:19 i ostatni 15:8 dla Polski Razz

czareku
Czarny koń

Posty: 182

PostWysłany: Sob 13:19, 02 Gru 2006    Temat postu:

Dansa kozak:D jeszcze tylko dodaj po ile minut beda trwaly sety i kto zdobedzie ile punktow:D